Довідковий центр DIM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Політика повернення платежів на DIM.RIA

Всі користувачі сайту, які оплатили сервіси RIA.com, мають можливість звернутися до Адміністрації сайту (далі по тексту — «Компанія») задля повернення коштів будь-яким зручним способом.

Рішення про відмову/повернення сплачених коштів приймається виключно Компанією в односторонньому порядку. Приймаючи рішення, Компанія керується наступними правилами:

  1. Вартість оплати сервісів може бути повернута користувачеві тільки до моменту їх фактичного надання;

  2. Оплата сервісів, що діють протягом одного дня (наприклад, рівні ТОП), може бути повернута користувачеві тільки протягом години, після їхньої оплати.

Сума повернення виплачується в такий спосіб і в таких обсягах:

  1. На Особистий рахунок користувача RIA.com — 100% від суми, яка підлягає поверненню. Ці кошти можна далі використовувати на будь-які послуги сайтів і додатків RIA.com;

  2. З Особистого рахунку на банківські реквізити, зазначені користувачем, в розмірі 97% від суми. Повернення можливе лише на ту карту або IBAN, з яких здійснювалась оплата.

Щоб повернути оплату на рахунок IBAN, користувачеві або уповноваженій ним особі варто звернутися з письмовою заявою, в якій вказати причину для повернення коштів та банківські реквізити. Якщо при оплаті послуги були використані знижки чи бонуси, то при повернені коштів право на знижку/бонус втрачається і сума повернутих коштів зменшується на суму знижки або бонусу, що вже використані.

Для повернення коштів необхідно заповнити форму в Особистому кабінеті. Після заповнення всіх полів у формі натисніть кнопку Відправити запит.

У разі позитивного рішення щодо повернення кошти будуть перераховані на вказані в заяві реквізити від 3 до 30 календарних днів.

Будь-які кошти, надані Компанією в якості бонусу, не можуть бути перераховані (повернуті), оскільки не є такими, які оплатив користувач.

Якщо у вас виникають питання по роботі DIM.RIA, зверніться до Служби турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.