Довідковий центр DOM.RIA.com

Рус Укр
Назад

Налаштування XML фіду: виправлення помилок

Розглянемо найбільш поширені помилки при завантаженні фіду на сайт DOM.RIA:

  1. Користувач з таким email не перебуває в агентстві

Перед заповненням обов'язкового поля в фіді - email (електронна адреса користувача, від імені якого буде розміщено оголошення на сайті) - перевірте, щоб даний користувач був зареєстрований на сайті DOM.RIA і був приєднаний до агентства, для якого здійснюється імпорт.

  1. Невірно вказано район міста, місто, область

Тег district -  район міста, передмістя - назва району з бази DOM.RIA російською мовою (наприклад в Києві це буде район міста: "Дарницький" або "Оболонський"; передмістя: "Жуляни").

Тег city - місто - назва міста російською мовою (наприклад: «Вінниця», «Київ»). Може містити назву тільки одного міста.
Тег state - область - назва області російською мовою (наприклад: «Вінницька», «Київська», «Республіка Крим»). Може містити назву тільки однієї області.

Перевірити правильність внесених даних Ви можете за посиланням.

  1. Невірно вказано тип нерухомості

При вказівці тега realty_type - тип нерухомості - необхідно вказувати допустимі значення (детальний опис знаходиться в технічному вимозі в таблиці "Опис параметрів, що входять в елемент <realty>")

  1. Не вказаний обов'язковий тег характеристики об'єкта

Всі обов'язкові теги характеристики об'єкта описані в технічній вимозі в таблиці "Опис параметрів" в розділі ХМL-імпорту.

  1. При синхронізації не всі оголошення будуть опубліковані, так як кількість публікацій недостатньо.

Якщо кількість публікацій на сайті перевищує ліміт оголошень, передплачених за умовами Вашого поточного комерційного пакету - на сайт буде додана та частина, яка відповідає фактичним залишком.

Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися в Службу турботи про користувачів через спеціальну форму, яка знаходиться внизу сторінки.

Завжди раді Вам допомогти.

Ця стаття була корисна для вас?
Ми раді, що змогли допомогти Вам!
Дякуємо за відгук.
×
Допоможіть нам поліпшити статтю.
Якщо у Вас є пропозиції, як можна зробити статтю більш корисною, розкажіть нам про це - залиште свій відгук і ми обовʼязково його врахуємо!
Вибачте, під час відправки сталася помилка, спробуйте, будь ласка, ще раз.